Thank you. Your comment has been sent successfully! After confirmation, it will be displayed. Not Available for 24 Hours مجتمع تجاری تفریحی الماس شرق مشهد
مجتمع تجاری تفریحی الماس شرق مشهد
مجتمع تجاری چندمنظوره
 Short description of مجتمع تجاری تفریحی الماس شرق مشهد
     در انتهای بلوار خیام شمالی مشهد، منطقه ی تجاری گردشگری سپاد خراسان قرار گرفته است. در منطقه تجاری گردشگری سپاد، چندین مجموعه ی سرگرمی، تفریحی و مجتمع تجاری مختلف وجود دارد که یکی از این مجموعه ها، مجتمع تجاری الماس شرق می باشد.

در این منطقه بازارهای بزرگ کاوه، خیام، بازار بین الملی روس ها، پارک آبی آفتاب، شهر بازی سرزمین خورشید، مجتمع تجاری وصال، سقوط آزاد صبا و باغ پرندگان نیز واقع شده‌ است.

مجتمع الماس شرق مشهد، یکی از مراکز خرید محبوب در بین گردشگران، زائران و شهروندان می باشد. در این مجموعه می توان همزمان خرید، تفریح و گردش را با هم تجربه کرد.
به علت تنوع زیاد اجناس با کیفیت در این مجموعه، زائران و گردشگران می توانند برحسب علاقه و سلیقه ی خود انواع سوغات و صنایع دستی مشهد را تهیه کنند.

اکثر واحدهای این مجتمع شامل نمایندگی ها، مراکز فروش و توزیع لوازم خانگی، لوازم صوتی و تصویری، چینی و بلوریجات، خدمات کامپیوتر، اینترنت، انواع پوشاک، کیف، کفش، اسباب بازی، سیسمونی نوزاد، صنایع دستی، زعفران فروشی، خشکبار، دوربین، تلفن همراه، لوازم لوکس و دکوری واگذار شده است.
معماری الماس شرق تلفیقی از اسلامی (سنتی) و مدرن می باشد و در قسمت بالای آن، گنبد الماسی شکل بزرگی به قطر ۵۰ متر قرار گرفته است که بین اسم مجتمع و معماری آن ارتباط برقرار می کند.

ساخت این مجتمع در سال ۱۳۸۰ شروع و در سال ۱۳۸۴ تکمیل و مورد بهره برداری قرار گرفت. طراحی و اجرای این مجتمع توسط خلیل سهرابیان صورت پذیرفت.

موقعیت جغرافیایی این مرکز و نزدیکی نسبی آن به اقامتگاه هایی چون هتل قصر طلایی، هتل مجلل درویشی، هتل بین المللی قصر الماس مشهد ، هتل مدینه الرضا و هتل حیات شرق مشهد را رفاه گردشگران را فراهم کرده است.
یکی از جاذبه های زیبای مجتمع الماس شرق، آب نمای جامپینگ می باشد که در مرکز مجتمع واقع شده است. این آبنما طوری طراحی شده که از همه ی طبقات قابل مشاهده می باشد.

این آبنما توانایی پرتاب آب تا ارتفاع ۳۰ متر را دارد و همچنین در وسط آبنما الماسی ساخته شده و قل زن ها در زیر آن بگونه ای عمل می کنند که تصور می شود الماس بر روی آب نگه داری می شود.

آب نمای ال ۴ افکت دارد شامل ۸ عدد دفولیپر، ۱۵۰ عدد نازل، برس جت با هد حدود ۳۰ متر و ۸ عدد کاسکت جت می باشد. شرکت سازنده آن، هایدروتک است.
از ویژگی های شهربازی سرزمین عجایب عبارتند از:

• نزدیکی به مراکز تجاری و خرید

• طراحی و دکوراسیون منحصر به فرد

• دارای تائیدیه فنی ایمنی از سازمان خدمات ایمنی شهرداری مشهد

• ضریب ایمنی بالا

• دکوراسیون سنبلیک مجموعه (استفاده از المان های جذاب)

• چهار فصل بودن

• تجهیز مجموعه با دستگاه های استاندارد اروپایی و دارای گواهینامه های معتبر اروپا

• اخذ نشان استاندارد از سازمان بررسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI)

• برخورداری از بازی ها و تفرحات مناسب تمامی سنین

• اجرای مدیریتی سیستم PM در سرویس و نگهداری دستگاه ها منطبق بر مستندات دستگاه ها (کالیبراسیون)

• آموزش سرویس دهی به پرسنل بصورت ادواری هر ۳ ماه

• کارآموزی حوادث اطفا حریق و کمک های اولیه برای تمامی پرسنل هر ۶ ماه

• بهداشت مجموعه به ویژه دستگاه های بازی کودکان
اکواریوم های مجزایی به نام شهر دریایی شرق تعبیه شده است که در آن انواع آبزیانی آب شور نگه داری می شوند.

تنوع گونه‌های آبزیان موجود در آکواریوم قابل توجه است و از کوسه ماهی تا خرچنگ نعل آبی و مجموعه ماهیان رنگارنگ در آن یافت می شود.
مجموعه سینمای پنج بعدی در مساحت ۱۵۰ مترمربع و هر سالن ۴۰ نفر ظرفیت دارد. مدت زمان پخش فیلم ۲۰ دقیقه است.

از جمله امکانات سینما ۵ بعدی می توان سیستم صوتی پیشرفته (سیستم صدای دالبی)، صندلی های هوشمند و متحرک، امکان پخش همزمان تصاویر سه بعدی و صدا را به صورت واقعی همراه با تحریک حس لامسه، پخش مصنوعی صداهای مختلف از طبیعت مانند رعد و برق، بارش برف و باران، طوفان، دود می توان اشاره کرد.0/5 0 Rates
 
 
 Further information of مجتمع تجاری تفریحی الماس شرق مشهد
تفریحی
میانسال (36 تا 65 سال)سفرهای خانوادگی با کودکانکودک (4 تا 11 سال)جوان (18 تا 35 سال)سالمند (بالای 65 سال)بازدید یک تا سه ساعتنوجوان (12 تا 17 سال)سفر با دوستان
قیمت_متوسط
Saturday To Friday From 10 To 23 Open Now
مشهد، بلوار بهارستان
 Attractions similar to مجتمع تجاری تفریحی الماس شرق مشهد
  Attractions near مجتمع تجاری تفریحی الماس شرق مشهد


Loading...

First Login
    Tell us your opinion about this place    

For Rate First Login
People who seen this place

First Login
CopyRight©2018 Felexa, All rights reserved.
Loading...


Loading...


Loading...
Users Who like This