Thank you. Your comment has been sent successfully! After confirmation, it will be displayed. Not Available for 24 Hours تله کابین نمک آبرود
تله کابین نمک آبرود
بازیهای تفریحی هوایی
 Short description of تله کابین نمک آبرود
     یکی از مهم ترین و پرطرفدار ترین بخش های شهرک توریستی نمک آبرود، تله کابین آن است که در جنوب شرقی آن قرار دارد. این تله کابین امکان صعود به بالای قله زیبای مدوبن و دیوحمام را فراهم می‌كند تا از تماشای چشم اندازها و مناظر لذت ببرید. شما می توانید سوار بر این تله کابین ها شوید و حسابی لذت ببرید. همان طور که به ارتفاعات بالاتری می روید، منظره زيبای پانورامای جنگل و دريای خزر پیش روی شما قرار می گیرد و می توانید همه چیز را از ارتفاع به تماشا بنشینید.

در حال حاضر دو خط تله کابین در نمک آبرود فعال است:

خط یک

این خط دارای ۴۲ كابین ۴ نفره است كه مسیر ۲۱۰۰ متری را با سرعت ۳ متر بر ثانیه و در كمتر از 15 دقیقه طی می کند. ارتفاع دكل تله كابین بین ۴ الی 50 متر است و متوسط جابه جایی مسافران در طول سال با توجه به موقعیت جغرافیایی و اقلیمی منطقه و همچنین ایام تعطیل سال تغییر می کند.

ساعات كار: همه روزه و با توجه به حجم مسافران از ساعت 08:00 تا 19:00

توجه داشته باشید که حجم زیاد مسافران در روزهای تعطیل ممکن است بر این ساعت کاری تاثیر بگذارد و تا قبل از پایان ساعات کاری تله کابین بلیت تمام شود. 

بهای بلیت برای هر نفر: 25000 تومان برای اتباع ایرانی و 35000 تومان برای اتباع خارجی .خط دو 

دومین خط تله کابین نمک آبرود 1700 متر طول دارد که با سرعت 6 متر بر ثانیه حرکت می کند و گردشگران را به قله بکر و دست نخورده دیوحمام می رساند. این خط دارای 35 کابین فایبرگلاس است که هر یک 6 نفر ظرفیت دارند. 

ساعات كار: با توجه به حجم مسافران از ساعت 08:00 تا 19:00

توجه داشته باشید که حجم زیاد مسافران در روزهای تعطیل ممکن است بر این ساعت کاری تاثیر بگذارد و تا قبل از پایان ساعات کاری تله کابین بلیت تمام شود.  

بهای بلیت برای هر نفر: 25000 تومان برای اتباع ایرانی و 35000 تومان برای اتباع خارجی.این تله کابین، مرتفع ترين تله كابين كشور است که در سال 1372 با تلاش كارشناسان ايرانی احداث شده و به بهره برداری رسيده است. تله كابین نمک آبرود به لحاظ نگهداری و سرویس دهی در بین شركت های دیگرِ داخلی و خارجی مورد توجه قرار گرفته و بررسی ها مبنی بر این است که امنیت مسافران در این دستگاه در اولویت قرار دارد. خطوط این تله کابین جهت امنیت بیشتر، هر روز بازبینی شده و کلیه تعمیرات و یا تعویض قطعات شامل تعویض چرخ های دکل، لاستیک های دکل، بلبرینگ ها و ... به صورت روزانه و یا سالانه انجام می پذیرد. یکی از ویژگی های این تله کابین این است که كلیه سیستم ها به طور اتوماتیک نواقص و اشكالات سیستم را ردیابی می کنند و آن را به اطلاع كارشناس مربوطه می رسانند تا امنیت کامل در آن برقرار شود. در نتیجه همین مراقبت ها است که تا به حال هیچ گونه حادثه ای در تله کابین نمک آبرود اتفاق نیفتاده و حتا در صورت قطع برق، یک دستگاه ژنراتور و یک موتور اضطراری، برای عملیات تخلیه خط پیش بینی شده است.  دو قله تماشایی به شهرک توریستی نمک آبرود مشرف هستند که با پوششی از انبوه درختان، منظره ای تماشایی ایجاد کرده اند. این پوشش گاه غرق در مه می شود و منظره ای رویایی را پیش روی تان می گذارد.

این قله ها به وسیله تله کابین، قابل دسترسی هستند و عبارتند از:

قله مدوبن: مکانی که با داشتن اختلاف دمای حدود ۱۰ درجه سانتی گراد نسبت به پای كوه در ماه های گرم سال، طرفداران زیادی دارد و امکانات پذیرایی موجود در آن فضای دلنشین و خاطره انگیزی را برای گردشگران فراهم کرده است.

قله دیوحمام: قله ای با غارهای طبیعی که در ارتفاع 700 متر از سطح دریا قرار گرفته است و با برخورداری از امکانات رفاهی و بهداشتی مناسب در جوار چشم اندازی بی نظیر، خاطره ای به یادماندنی را برای مسافران خلق می کند.0/5 0 Rates
 
 
 Further information of تله کابین نمک آبرود
آرامش - درمان طبیعت گردی ماجراجویی لاکچری
عکاسیسفرهای خانوادگی با کودکانبازدید نیم روزنوجوان (12 تا 17 سال)جوان (18 تا 35 سال)سفر با دوستانسفرهای زوج هامیانسال (36 تا 65 سال)
ارزان_قیمت
Always open
مازندران، چالوس، كيلومتر 12 جاده چالوس - تنكابن
 Attractions similar to تله کابین نمک آبرود
  Attractions near تله کابین نمک آبرود


Loading...

First Login
    Tell us your opinion about this place    

For Rate First Login
People who seen this place

First Login
CopyRight©2018 Felexa, All rights reserved.
Loading...


Loading...


Loading...
Users Who like This